logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Detour online
Młody, obiecujący student prawa, przeżywa śmierć swojej matki. W tym samym czasie zastanawia się czy zemścić się na swoim ojczymie za niewierność w stosunku do zmarłej żony. Chłopak bardzo poważnie podchodzi do sprawy i myśli nawet o morderstwie.
The Rezort online
W czasie apokalipsy zombie, Melanie i jej chłopak Lewis odwiedzają safari, w którym ludzie polują dla rozrywki na nieumarłych. Sytuacja zmienia się, a łowcy stają się ofiarami, gdy system bezpieczeństwa ulega awarii uwalniając hordy krwiożerczych potworów.
Diabelski młyn / The Windmill Massacre online
Grupa nieznajomych będących akurat w Amsterdamie, wybiera się na objazdową wycieczkę autokarem po holenderskich młynach. Wśród wycieczkowiczów jest syn z ojcem, który nigdy nie ma dla niego czasu, opiekunka do dzieci, która nie wiedzieć czemu ukrywa się w Holandii pod zmienionym nazwiskiem, Japończyk, doktor z halucynacjami, żołnierz i modelka, która parę lat temu zakończyła karierę. No i jeszcze kierowca, o ile wszystkich pamiętam. Wycieczka jak to wycieczka, krajobrazy malownicze, ale dużo czasu spędzonego w autokarze potrafi uśpić każdego. Wkrótce jednak nie...
Boy Missing / Secuestro online
Niemy Víctor błąkający się po mieście zeznaje przy pomocy matki, że został napadnięty. Jako napastnika wskazuje Charliego, który, jak się okazuje, ma problemy finansowe. Matka chłopca widząc nieudolność policji, prosi ojca Victora, by ten wziął sprawiedliwość w swoje ręce.
American Conjuring / Bind online
Ben kupuje od znajomego duży dom nie zdając sobie sprawy, że budynek ma tragiczną historię i jest obiektem licznych spekulacji na temat ewentualnego nawiedzenia. Mężczyzna wprowadza się do nowego domu wraz z żoną Carol, jej nastoletnią córką z pierwszego małżeństwa Zoe oraz młodszą córką Alyssą, pochodzącą ze związku Bena i Carol. Najmłodsza członkini rodziny już krótko po przyjeździe dostrzega w oknie szkaradną kobiecą postać, a niedługo potem zaczyna malować makabryczne obrazki, zwiastujące przyszłe wydarzenia. Carol i Zoe również doświadczają...
Przełęcz ocalonych online
Druga wojna światowa powoli dobiega końca lecz armia amerykańska toczy ciężki bój z japońskim narodem który walczy do ostatniej kropli krwi o każdy skrawek lądu. Docelowym celem do zdobycia jest wyspa Okinawa, której zdobycie oznaczałoby prawdopodobnie definitywną klęskę Japonii. Wśród ogromnej ilości amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, lekarz, który ze względu na wiarę bierze udział w walkach pozbawiony broni. Traktowany z mniejszym szacunkiem, przez wielu uważany za tchórza, niebawem udowodni wszystkim w jakim wielkim błędzie byli. Podczas...
Nowy początek / Arrival online
Piękna i zarazem bardzo inteligenta językoznawczyni Louise Banks (Amy Adams) zostaje poproszona przez wojsko by postarała się nawiązać kontakt z obcą cywilizacją po tym, jak ogromny obiekt zawisł nieruchomo tuż nad Ziemią. Wszyscy się zastanawiają, czy obcy przybyli na nasza planetę z zamiarami pokojowymi czy może przygotowują się do inwazji na nasza planetę która nie jest przygotowana na tego typu wydarzenia.
The Hollow Point online
Akcja filmu The Hollow Point toczy się głównie w małym, amerykańskim miasteczku który jest rajem dla przemytników różnego rodzaju kontrabandy, a to za sprawą bliskiej odległości do granicy z Meksykiem. Dwóch szeryfów musi wykazać się wyjątkową odwagą aby zakończyć działania kartelu przemycającego broń i narkotyki do Meksyku.
Krąg / Cirkeln online
Tajemnicze zło nie z tego świata wtargnęło do peryferyjnego miasteczka w Szwecji. Sześć różniących się pod względem cech osobowości licealistek zostało wybranych aby udaremnić atak złowrogich sił. Wspólnie muszą uporać się z dzielącymi ich różnicami, aby ocalić nie tylko swoje życie, ale i cały świat.
Power Rangers online
Już niebawem Power Rangers zobaczymy w pełnej odsłonie na kinowych ekranach. Pełnometrażowa wersja jednego z najlepszych seriali science fiction w dziejach telewizji. Grupa uczniów posiadających wyjątkowe moce musi połączyć siły, aby zapobiec zagładzie świata, który stoi u progu zniszczenia. Wrogo nastawione moce nadciągają z odległych krańców przestrzeni pozaziemskiej i tylko ścisła współpraca piątki bohaterów wybranych przez przeznaczenie jest w stanie udaremnić zagrożenie. Kolejny raz będziemy mieli do czynienia z mroczną Ritą i Zordonem który stoi po tej...
Tragiczna pomyłka / Accidental Switch online
Jennifer przylatuje samolotem do córki na uroczystość wręczenia dyplomów. Bardzo się spieszy, przepycha się przez tłum pasażerów na zatłoczonym nowojorskim lotnisku. Jednocześnie kłóci się rozmawiając przez telefon komórkowy ze swym mężem Robertem, z którym jest w separacji. On również planuje się wybrać na uroczystość. W hali przylotów Jennifer szybko odbiera z taśmociągu swoją czarną walizkę, nawet nie zwracając dostatecznej uwagi czy podjęty bagaż faktycznie należy do niej. Dopiero w hotelowym pokoju orientuje się że popełniła fatalną pomyłkę...
John Wick 2 online
Owiany wielką sławą super zabójca John Wick znów musi odstawić na bok życie na emeryturze. Jego dawny wspólnik jest w wielkim niebezpieczeństwie i potrzebuje pomocy w walce z włoską mafią. Przyjęte niegdyś śluby krwi zobowiązują Johna do tego że nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie spektakularne widowisko. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla podziemnej organizacji włoskich zabójców jak grom z jasnego nieba. Krew poleje się strumieniami, a najpotężniejsi twardziele będą prosić o przebaczenie.
Split online
Akcja filmu rozpoczyna się na imprezie urodzinowej młodej dziewczyny, gdy zaproszeni goście powoli rozchodzą się do domów. Trzy nastolatki wsiadają do samochodu, niespodziewanie za kierownicą, zamiast opiekuna jednej z nich, pojawia się On - nieznajomy mężczyzna, który obezwładnia je specjalnym sprayem, i uprowadza. Gdy odzyskują przytomność w zamkniętym pomieszczeniu, rozpoczyna się walka o przetrwanie.
Smoleńsk Film online
10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami – członkami oficjalnej delegacji przepierzając przestworza w kierunku Katynia – ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie ponoszą śmierć na miejscu. To wydarzenie wywołuje ogromne emocje w Polsce i na świecie. W filmie Smoleńsk prowadzone jest dziennikarskie dochodzenie, podczas którego dowiadujemy się iż prawda o katastrofie rządowego samolotu jest o wiele bardziej skomplikowana, niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.
Maximum Ride online
Oto szóstka wybitnie zdolnych dzieci, które nie mają rodziców, domu ani problemów - może z wyjątkiem tego, że w odróżnieniu od innych dzieci potrafią latać i ściga ich ktoś, kto bardzo chce się ich pozbyć. Max, Kieł, Iggy, Kuks, Gazownik oraz Angela nie potrzebują mioteł, żeby latać wysoko nad budynkami i górami. Zostali genetycznie zmodyfikowani, dzięki temu są najdoskonalszymi istotami na świecie. Ale odkąd uciekli z laboratorium, w którym przyszli na świat, muszą ciągle się ukrywać. Ich misją jest uratowanie świata, ale w międzyczasie robią wszystko aby...
Kłamstwo / Denial online
Film zatytułowany "Kłamstwo" przedstawia historię procesu sądowego amerykańskiej profesor historii i literatki żydowskiego pochodzenia Deborah E. Lipstadt o zniesławienie brytyjskiego historyka Davida Irvinga który specjalizuje się w dziejach III Rzeszy i jest znany z doskonałych kontaktów z członkami nazistowskiej elity władzy, m.in. z byłym zastępcą Hitlera Rudolfem Hessem. Deborah zarzucała Davidowi szerzenie kłamstw o Zagładzie Żydów.
Front w Dolinie Wakhan online
Akcja filmu rozgrywa się w 2014 roku, podczas trwającej wojny w Afganistanie. Kapitan Antares Bonassieu robi co może aby zapewnić bezpieczeństwo swoim ludziom w plutonie. Zakłada obozowisko w odległej części kraju tuż przy granicy z Pakistanem, w dolinie Wakhan. Żołnierze są cały czas gotowi na wszystko, mimo koszmarnego upały który jest niemal nie do zniesienia, pośród skał i gorącego piasku. Czas mija na pilnowaniu okolicy i wyczekiwaniu niespodziewanego konfliktu z wrogiem. Niewielkie potyczki z Talibami i mało przyjazna, biedna ludność są tutaj na porządku...
Hostage to the Devil online
Mroczna historia przedstawiona przez byłego księdza Malachiego Martina który teraz zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych oraz egzorcyzmami. Pełnometrażowy film dokumentalny dla osób które mają mocne nerwy.
A Kind of Murder online
Mieszkaniec Nowego Jorku Walter Stackhouse (w jego postać wciela się Patrick Wilson) jest zdobywającym coraz to większe sukcesy w zawodzie architekta. Ma zjawiskową żonę Clare (w jej rolę wciela się Jessica Biel), można by rzec że prowadzi sielankowe życie ale pozory czasami wprowadzają w błąd. Walter wplątuje się w nierozwiązaną zagadką tajemniczego morderstwa, prowadzi go to w spiralę chaosu. Rozpoczyna się gra w kotka i myszkę ze łebskim mordercą i zbyt zaangażowanym detektywem. W życiu Waltera pojawia się też inna kobieta.
Uczucie Lata / Ce sentiment de l'été online
W środku lata, trzydziestoletnia Sasha nagle umiera. Mimo, że mało się znają, jej towarzysz życia, Lawrence i siostra, Zoé zbliżają się do siebie. Między Berlinem, Paryżem i Nowym Jorkiem, wspólnie przeżywają tak, jak potrafią, smutek i ciężar tej straty. Trzy lata, trzy miasta zanim znów wyjdą na światło, przepełnieni wspomnieniem o tej, którą oboje kochali.
1234567>>>>|
© 2017 Filmy online i seriale / cda-online.tv - Kopiowanie zabronione. O: