logowanie|rejestracja

11.03.2017 - Od dzisiaj możecie dodawać swoje linki do filmów. Do odcinków seriali będzie taka możliwość wkrótce.


Kategorie filmów:
Mam zdolnych przyjaciół / Le talent de mes amis online
Film zatytułowany "Mam zdolnych przyjaciół" to świetna komedia o perypetiach współczesnych trzydziestolatków którzy muszą wybierać między potrzebą spokojnego życia a koniecznością ciągłego rozwoju zawodowego. Alex (Alex Lutz) i Jeff (Bruno Sanches) kumplują się od wielu lat. Teraz razem pracują w korporacji na podrzędnych stanowiskach. Wiodą spokojne, rodzinne, ale pozbawione większych ambicji i obiecujących planów na przyszłość. Życie Aleksa zmienia się, gdy pewnego dnia spotyka on swojego kolegę z piaskownicy, Thibaulta (Tom Dingler). Przystojny i...
Hardcore Henry online
Zapewne niema kogoś takiego kto chciałby obudzić się i nic, kompletnie nic nie pamiętać. Nie chodzi tutaj o poprzednią noc mocno zakrapianą alkoholem, tylko o całe życie. Kim się jest, skąd się pochodzi, kim jest zjawiskowa dziewczyna obok, która twierdzi, że jest żoną. W najgorszym przypadku można taką sytuacje zaakceptować, gdyby nie pewna następna dziwna sytuacja, nagle zaczyna się strzelanina. Główny bohater przeżył ale dlaczego jego piękna żona została uprowadzona? Bardzo szybko cała historia zaczyna układać się w całość. Jesteś maszyną od...
Pretty Woman online
Śmieszna a zarazem poruszająca produkcja spod skrzydeł Garry'ego Marshalla stała się wydarzeniem roku i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom wielomilionowe zyski. Film skupia się na historii nieokrzesanej panienki lekkich obyczajów, która musiała zacząć zarabiać na ulicy aby zarobić na komorne. Dzięki swojemu entuzjazmowi i naturalności, Vivian Ward podbija serce przystojnego bogatego mężczyzny i na zawsze odmieni swoje dotychczasowe życie.
Underworld Wojny krwi online
Kolejna część uwielbianej przez wielu widzów serii o rywalizujących na śmierć i życie wampirach i Lykanach. Dwa skłócone od wieków światy współzawodniczą w koszmarnej walce o dominacje i przeżycie. W postać urokliwej, obdarzonej wielkim sprytem Selene wcieli się Kate Beckinsale. W fotelu reżyserskim kolejny raz zasiada Anna Foerster. Do polskich kin film trafi na początku grudnia.
Maigret zastawia sidła / Maigret Sets A Trap online
Okrutny morderca kobiet panoszy się po Paryżu. Wybiera swoje ofiary na podstawie koloru włosów. Minister Sprawiedliwości powierza jednemu z najlepszych detektywów ujęcie zabójcy. Inteligentny policjant ma sprytny plan, jak wpaść na trop i pojmać morderce. Czy mu się uda złapać sprawce i doprowadzić do jego ukarania? Oglądajcie film "Maigret zastawia sidła" a wszystkiego się dowiecie.
Nie Ufaj Nikomu / Corrupt online
Jako audytor Kate MacIntyre (Nicole de Boer) liczy się z tym, że jej działania pociągają za sobą poważne, czasem tragiczne konsekwencje. Kobieta czuje się winna samobójstwa człowieka, który zginął w wyniku jej postępowania. Musi jednak szybko zapomnieć o wyrzutach sumienia - po śmierci swojego głównego świadka prokurator okręgowy Frank Murphy (Andrew Moodie) zwraca się do Kate z prośbą o pomoc w sprawie pewnego niezwykle wpływowego i niebezpiecznego człowieka. Ona i Greg Nolan (Peter Michael Dillon), jej kolega po fachu, muszą się spieszyć, by doprowadzić...
Zły Mikołaj 2 online
Minęła już prawie dekada odkąd Willie ostatni raz założył czerwony kombinezon, by zuchwale napadać na centra handlowe podczas magii Świąt Bożego Narodzenia. Nie czyni to go dobrym człowiekiem. Nadal pije alkohol bez ograniczeń, ciągle jest napalonym na cudze żony, gotowym na każde świństwo. Bez kasy jak zawsze, bez planów na zarobek zgodny z prawem, po namowie, zgadza się połączyć siły z dawnym, przebiegłym wspólnikiem - paskudnym karłem Marcusem. Tym razem plan jest bardziej dopracowany niż zwykłe sklepowe grabieże. Podły Marcus w planuje okraść centralną...
Mythica A Quest for Heroes online
Młoda czarodziejka o imieniu Marek pragnie życia które będzie wypełnione zniewalającymi przygodami. Pewnego razu jej drogi krzyżują się z kapłanką Teelą, która stara się odszukać swoją porwaną przez nieokiełznanego ogra siostrę. Czarodziejka oferuje jej swoją pomoc i tak zaczyna się przygoda z Tellą.
Mythica The Necromancer online
Fabuła tego filmu koncentruje się na postaci Peregus Malister (Robert Jayne) która uprowadza Thane'a (Adam Johnson). Marek (Melanie Stone) wspólnie ze swoją ekipą postanawia zaangażować się w bardzo trudną i śmiertelnie niebezpieczną misję, by go uratować. Droga prowadzi ją wprost do okrutnego Shorloka (Matthew Mercer).
Bogowie Egiptu online
Główną postacią jaką obserwujemy w filmie "Bogowie Egiptu" jest Bek – bardzo inteligentny i wprawiony złodziej, który wpada w sam środek wojny bogów, gdy potężny Set przejmuje tron w Egipcie. Namówiony przez swoją ukochaną kobietę rzuca się w wir zdarzeń, co prowadzi do bardzo niemiłych konsekwencji. Aby ocalić wybrankę życia chłopak zmuszony jest do zawarcia sojuszu z upadłym bogiem Horusem.
Sinbad i zderzenie furii / Sinbad and the Clash of the Furies online
Czasy współczesne. W trakcie poszukiwań skarbu Sinbad (John Hennigan) przez przypadek uwalnia mityczne furie. Obecność trzech niezwykle pięknych, ale i śmiertelnie niebezpiecznych istot stanowi zagrożenie dla całego świata. Sinbad świetnie posługuje się wszelkimi rodzajami broni, ale nawet jemu może zabraknąć odwagi w starciu ze sprytnymi przeciwniczkami.
Siła umysłu / Mind Blown online
Amerykańska armia pod dowództwem pułkownika Tyrona Claytona (Steve Hanks) kieruje tajnym projektem o wdzięcznej nazwie Mind Blown. Do pracy nad nim zatrudniono grupę telekinetyków. Naukowcy są przekonani, że ich praca ma się przyczynić do ochrony ludzkości przed żywiołami. Wierzą, że dzięki projektowi Mind Blown nieokiełznane jak dotąd siły przyrody będą pod ich kontrolą, a dokładniej pod kontrolą umysłu. Szybko okazuje się, że projekt nie ma na celu pomagać, ale niszczyć. Życie cywilów jest zagrożone, ponieważ amerykańska armia planuje równać miasta z...
Zagubieni online
Pavel jest dziennikarzem przechodzącym kryzys wieku średniego. Szukając tematu do artykułu, trafia na nietypową konferencję prasową, na której mają zostać ujawnione sekrety niechlubnej konferencji monachijskiej. W 1938 roku doszło do spotkania Édouarda Daladiera, Nevilla Chamberlaina, Adolfa Hitlera i Benito Mussoliniego, na którym zadecydowano o losach Czechosłowacji – bez udziału Czechów. Przywódcy nie mieli jednak świadomości, że świadkiem ich potajemnych ustaleń była należąca do premiera Francji… papuga. Choć trudno w to uwierzyć, papuga nadal żyje i ma...
Whiskey Tango Foxtrot online
Pierwszoplanową postacią opowieści w wojennym klimacie "Whiskey Tango Foxtrot" jest dziennikarka Kim Barker, która była korespondentką w Afganistanie oraz Pakistanie. Dzieło filmowe powstaje na postawie pamiętników Barker przedstawiające widzom codzienne życie kobiety z zachodniej cywilizacji w muzułmańskich krajach.
Deidra i Laney okradają pociągi online
Historia ukazana w filmie skupia swoją uwagę na dwóch młodych dziewczynach. Ich matka zostaje zamknięta za kratami więziennymi a dziewczyny borykają się z niezapłaconymi rachunkami których ciągle przybywa. Dwie zdolne i pomysłowe nastolatki, Deidra i Laney, wpadają na pomysł aby okraść kilka pociągów, sądzą że dzięki temu uporają się z problemami i wyciągną matkę z więzienia.
Pandora online
Film "Pandora" rozgrywa się w małym miasteczku, które zostaje zrujnowane przez trzęsienie ziemi. katastrofa sama w sobie nie jest jednak największym zagrożeniem dla mieszkańców. Najniebezpieczniejsze jest to, że ucierpiał bardzo budynek elektrowni jądrowej. Jae-hyuka, będzie ryzykował własnym życiem, aby ocalić swoją familię oraz kraj.
Szefowa / The Boss online
Bywają i takie chwilę kiedy ludzie sukcesu, czy też poważni biznesmeni lądują za kratkami więziennymi za szpiegostwo handlowe. Taka właśnie kara spotkała Michelle Darnell. Wychodząc z więzienia Michelle zamierza zostać maskotką Ameryki, reaktywując swoją karierę która legła wcześniej w gruzach. Nie będzie to wcale łatwy chleb ponieważ wybryki z przeszłości Pani Darnell nie przez wszystkich zostały wybaczone.
Geniusze zbrodni online
Nicolas Cage tym razem wciela się w wyjątkowo zdeprawowanego bandziora Troya, współpracującego wraz z dwójką innych oprychów Mad Dogiem (Willem Dafoe) i Dieslem (Christopher Matthew Cook) cała trójka opuszcza właśnie więzienne mury z myślą że ich następne przestępstwo pozbawi ich życia prawdopodobnie całkowicie. Rabunki i morderstwa to była ich codzienność. Pewnego dnia nadarza się okazja do zarobienia łatwej forsy, byli skazańcy angażują się w porwanie małego dziecka lokalnego gangstera, niestety porywacze bardzo szybko tracą kontrole nad całą sytuacją.
Snowden online
Snowden to film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Główną postać poznajemy podczas spotkania w Hongkongu z dziennikarzami, którym przekaże informacje które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego - o kontrowersyjnym funkcjonowaniu agencji NSA, CIA i ich odpowiedników w innych krajach. Historia ma swój początek, gdy tytułowy Snowden postanawia wstąpić do amerykańskiej armii. Jednak los chciał inaczej, kontuzja której nabawił się nie pozostawiała mu złudzeń o skończeniu szkolenia. Mimo wielu trudności nadal chce służyć swojemu krajowi postanawia wstąpić w...
Pokój grozy / The Disappointments Room online
Mając nadzieję na naprawę swoich małżeńskich relacji, Dana (Beckinsale) i Dave przeprowadzają się wraz z ich synem, Jeremym, do zniszczonej rezydencji niedaleko starzejącego się miasta na Wschodnim Wybrzeżu. W trakcie renowacji podupadłego domostwa bohaterka odkrywa małe, zamknięte na klucz drzwiczki w rogu strychu, których brakuje na planach posiadłości. Niedługo potem pojawia się duch młodej dziewczyny i namawia Danę do otworzenia drzwi. Jednakże zjawy strzegące przerażających sekretów domostwa natychmiastowo powracają, aby upewnić się, że pokój pozostanie na...
1234567>>>>|
© 2017 Filmy online i seriale / cda-online.tv - Kopiowanie zabronione. ONLINE: 1